“Символ незламності: Азовсталь”. Браслети на підтримку ЗСУ з останньої довоєнної партії Азовсталі

«Символ незламності. Азовсталь»  – спільна ініціатива фандрейзингової платформи UNITED24 та Групи «Метінвест» для збору коштів на підтримку України під час війни.

Кожен браслет створений з 5 грамів сталі, виробленої на прокатному стані 3600 комбінату «Азовсталь». Саме з такої сталі в 1981 році була виготовлена шахта для запуску космічного корабля, у 2012-му – новий саркофаг на ЧАЕС. У 2022 році листопрокатний цех, в якому багато років працював стан 3600, став одним із місць, де героїчно тримали оборону захисники й захисниці Маріуполя.

Презентація проєкту відбулася 6 жовтня у Києві біля найбільшого прапора України, поруч з яким розмістили 17-метровий напис «Вірю в ЗСУ». Літери, також зроблені з Азовсталі, стоятимуть тут до 1 листопада.

«Слово «Азовсталь» з власної назви заводу перетворилося на назву загальну – символ мужності та сили духу всього українського народу, – говорить Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України. – Ми присвячуємо цей проєкт найнезламнішим людям світу – ЗСУ, а також кожному українцю, який захищає свою землю. Завдяки вашим пожертвам через UNITED24 «Армія дронів» вже закупила для фронту майже тисячу БПЛА. «Символ незламності» допоможе підсилити наших захисників новими важливими безпілотниками».

«Сьогодні наша сталь стала символом української незламності. Група «Метінвест» з перших днів війни допомагає ЗСУ: передає сталь для будівництва оборонних споруд, виробляє бронежилети та мобільні укриття, закуповує автівки, тепловізори та дрони, – зауважує Юрій Риженков, генеральний директор Групи «Метінвест». – Остання довоєнна партія Азовсталі буде допомагати захисникам України. Вірю, що одного дня ми повернемося в Маріуполь і відбудуємо легендарний комбінат».

Дизайн браслетів з вигравіюваним гербом України розробив ювелірний дім SOVA. «Кожен з десяти тисяч браслетів «Азовсталь» проходить декілька етапів виробництва, які виконуються ювелірами SOVA власноруч – від шліфування, гравіювання до зав’язування паракорду, – розповідає Людмила Сова, генеральна директорка ювелірного дому SOVA. – Ми мали обмежену кількість матеріалу і прагнули якомога раціональніше використати кожен грам сталі. До того ж паракорд був обраний невипадково, адже саме таким шнурком користуються наші військові. Він витримує до 250 кілограмів і ще більше наголошує на ідеї сили в браслеті».

Перша партія браслетів налічує 10 000 штук. Вартість браслета 1500 грн. Партнер проєкту – “Нова Пошта” – доставляє браслети по всій території України за власний кошт.

Увесь прибуток з продажу буде скерований на проєкт “Армія дронів” – спільну програму Генерального штабу ЗСУ, Міністерства цифрової трансформації та Держспецзв’язку, яка передбачає системну закупівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів.

Браслети можна придбати на сайті UNITED24 та у магазинах ювелірної мережі SOVA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ще більше цікавих матеріалів:

  • Найефективніші методи кардіотренування для схуднення

  • Шкіряні куртки: символ стилю та неперевершеності

  • DIY в інтер’єрі: творчі ідеї та рукодільні дотики для затишку у вашому житті

  • Як отримати кучеряве волосся без пошкодження термічним впливом